אירוח אתרים ו-IT

כל אתר אינטרנט פשוט, מערכת ניהול מקיפה או כל פרויקט אחר באינטרנט דורש מערך של פתרונות תשתית מלאים כדי לפעול. ברור שכשיש גם פתרון תכנות וגם IT במקום אחד, יסופקו תוצאות טובות יותר. זו הסיבה שאנחנו עושים את המיטב ב-Valigar כדי לספק פתרונות חסכוניים באיכות גבוהה על מנת לספק פתרון באחת לפרויקט שלך.

בתוך שנות פעילותנו צברנו הרבה ניסיון בתחומים סמוכים:

אירוח אתרי אינטרנט

Valigar מנהלת 4 חוות שרתים של שרתים ייעודיים (VPS וVDS) במדינות הבאות:

  • ישראל
  • ארה"ב
  • אירלנד (Amazon)
  • גרמניה

בהתאם לצרכים של הפרויקט אנו יכולים להציע ולספק פתרון מלא לאירוח אתרי אינטרנט תקין כולל גיבויים, אבטחת שרתים ועוד.

אירוח שרתים ייעודיים 

פרויקטים גדולים, מרובי נתונים, תצורות מיוחדות, בעיות אבטחה או דרישות רוחב פס גבוה דורשים שרת ייעודי לביצועים טובים יותר. ההתקנה של VPS שלך (שרת וירטואלי פרטי), הידוע גם ב VDS (שרת ייעודי וירטואלי), או אפילו השרת הייעודי הפיזי שלך, היא כמעט מידית והניהול הוא שקוף. זה הופך להשקעה במחיר סביר מאוד בפרויקט שלך, ולוקח את יכולות המחשוב, העומסים, יציבות וחדירה לרמות גבוהות יותר.

אנו מתמחים באירוח לינוקס – אחת המומחיות שלנו כחברת תוכנה. על ידי הצבת השרת שלך בחוות השרתים של Valigar אנו מבטיחים כי הפרויקטים יקבלו את תשומת הלב הראויה בכל רמות ביצוע הפרויקט.

צור קשר לקבלת מידע נוסף על אירוח אתרים ותמחור.

אירוח וניהול אתרים

Valigar פועל כמפיץ רשום של רוב רשמי דומיינים ישראליים מקומיים ובינלאומיים. נוכל לרכוש במהירות את שם הדומיין הנדרש, לארח אותו על שרתי DNS מתאימים ולחדש את רישומו במועד.

IP-Telephony

אנו מספקים פתרון מלא לטלפונית VoIP, כולל שילוב של Asterix swichtboards , הזמנת מספרי IP מקומיים ויצירת פתרונות לניתוב השיחות פנימיות.

אבטחה

התחשבות בצורכי הביטחון מהיום הראשון יכולה לחסוך הרבה בעיות, לעתים קריטיות, בפרויקט. Valigar מספקים מספר אפשרויות לפתרון, בפרויקט שלך.

  • רכישת תעודות SLL
  • יצירת מבנה בטחוני של הפרויקט
  • בדיקות חדירה ועומס

יכולות אלה ורבות אחרות מאפשרות ל-Valigar לספק לפרויקטים פתרונות מקיפים, המכסים את כל ההיבטים של פרויקט מקוון.

צור קשר לקבלת מידע נוסף על אירוח אתרים, תמחור, ופתרונות הקשורים ל- IT אחרים.