חזון

VALIGAR הוא בית תוכנה עם חזון אחר.

כל אחד מהלקוחות יוכל ללמוד מאיתנו משהו , וגם ללמד אותנו. בנקודת המפגש של התפתחות הדדית זו בא שיתוף הפעולה. מההעשרה וההתעניינות המשותפת נולדת היצירתיות והייחודיות של כל פרויקט.

אנחנו מאמינים שהמפתח להצלחת כל פרויקט הינו צוות חזק. הפניית הכוח של אנשים שונים בעלי ידע שונה באותו הכיוון מולידה רעיונות חדשים.

אנחנו רואים כל פרויקט, באם הוצע ע"י לקוחות ושותפים פוטנציאלים שלנו, או נולד בתוך החברה, כהזדמנות ליישם את המקצועיות שלנו, תוך כדי יצירה של דברים חדשים.

צוות חזק פירושו יחסים לטווח ארוך. בגלל זה אנחנו תמיד מוכנים לקחת פרויקט מהצעד הראשון ועד לבגרותו. אנחנו מתייחסים אל כל פרויקט כאל פרויקט שלנו ומציעים פתרונות כוללים ו"בריאים" כאשר לנגד עינינו עומדת ראייה לעתיד וטובת הפרויקט.

אנחנו מעריכים זמן. לפי נתונים סטטיסטיים 95% של הפרויקטים לא נגמרים בזמן. אנחנו לא שואפים לשנות את המספרים האלה. אנחנו פשוט נשארים ב-5% הנותרים בכל מה שאנחנו עושים.

ועוד דבר. אנחנו ב-VALIGAR מקצוענים. אנחנו כמובן יודעים  PHP, MySQL, Flash, JavaScript, Ajax, Visual Basic, XHTML. ניהול פרויקטים ועקרונות SEO (קידום אתרים). אבל זה לא הכל, אנחנו עושים את זה טוב. ולא רק בגלל שזה תמיד משתלם. כי כך אנחנו מאמינים, כך אנחנו עובדים.

בברכה,

צוות VALIGAR

———————————————-

* הצטרפו אלינו ברגעי ההשראה שלנו

tricolor-web